Warning: Declaration of Shailan_Walker_Page::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/domtanca/public_html/wp-content/plugins/subpages-extended/class-shailan-walker-page.php on line 65

Warning: Declaration of Shailan_Walker_Page::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/domtanca/public_html/wp-content/plugins/subpages-extended/class-shailan-walker-page.php on line 65

Warning: Declaration of Shailan_Walker_Page::start_el(&$output, $page, $depth, $args, $current_page) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /home/domtanca/public_html/wp-content/plugins/subpages-extended/class-shailan-walker-page.php on line 65

Warning: Declaration of Shailan_Walker_Page::end_el(&$output, $page, $depth) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /home/domtanca/public_html/wp-content/plugins/subpages-extended/class-shailan-walker-page.php on line 65
Plan dnia | Tabor Wielkopolski

Plan dnia

Program może ulec zmianie.

od poniedziałku do piątku

ŚNIADANIE
10.00-11.30 WARSZTATY:

  • Skrzypce podwiązane (p) i dudy (p) (Krzysztof Polowczyk, Michał Umławski, Małgorzata Szymankiewicz)
  • Śpiew kobiet: Pieśni stamtąd (Martyna Żurek)
  • Śpiew kobiet: Pieśni stąd (Anna Chuda)
  • Śpiew mężczyzn (Franciszek Jesiak, Antoni Beksiak)
  • Mały Tabor: Zajęcia baśniowo-dramowe (Katarzyna Wińska, Agnieszka Hakizimana, Witold Roy-Zalewski)
  • Mały Tabor: Tańce i zabawy (różne osoby)
  • Biskupiańskie poklatkowo (Natalia Spychała)

12.00-13.30 WARSZTATY:

  • Przemiany wokół wesela (taneczno-teatralne) (Grzegorz Ajdacki, Agnieszka Hakizimana, Jacek Hałas)
  • Rękodzieło w drewnie i skórze (Michał Umławski, Franciszek Jesiak)
  • Harmonie półtonowe (Kazimierz Nowak, Witold Roy-Zalewski)
  • Zrób se lalkę (Magda Wojciechowska, Beata Kabała)
  • Biskupiańskie pejzażowo (Kinga Łon)

OBIAD
15.30-17.00 WARSZTATY:

  • Kuchnia (Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Krobi)
  • Rozśpiewanie (Joanna Szaflik)
  • Wyhaftuj se lalkę (albo torbę) (Beata Kabała, Michał Chudy)
  • Skrzypce podwiązane (z) i dudy (z) (Krzysztof Polowczyk, Małgorzata Szymankiewicz)
  • Scenografowo (Kinga Łon)

17.30-19:00 WARSZTATY:

  • Potańczmy. Tańce wielkopolskie (Grzegorz Ajdacki i in.), wykłady, debaty

KOLACJA
20.00 ZABAWA

sobota 23 lipca
Integracja grup warsztatowych i zabawa. Rejestracja filmu o weselu.

niedziela 2 sierpnia
9:00-10:00 ŚNIADANIE

Program może ulec zmianie.